Продавець VTP-BUS розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
131 відгук
VTP-BUS
+380680359614
+380936092505
+380509204853

Кульова опора важеля на Renault Trafic / Opel Vivaro 2001-2006; Sidem (Бельгія), SID6284

  • В наявності
  • Код: SID6284

354 грн.

+380680359614
  • +380936092505
  • +380509204853
  • +380680359614
    viber
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 08:00 — 17:00
    Вівторок 08:00 — 17:00
    Середа 08:00 — 17:00
    Четвер 08:00 — 17:00
    Пʼятниця 08:00 — 17:00
    Субота 08:00 — 14:30
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Хмельницький

  • +380680359614
    +380936092505
    +380509204853
    +380680359614viber
    Юрий
    УкраїнаХмельницька областьХмельницькийЛьвовское шоссе 1
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кульова опора важеля на Renault Trafic / Opel Vivaro 2001-2006; Sidem (Бельгія), SID6284
Кульова опора важеля на Renault Trafic / Opel Vivaro 2001-2006; Sidem (Бельгія), SID6284В наявності
354 грн.
+380680359614
  • +380936092505
  • +380509204853
  • +380680359614
    viber
Купити

Опис

SID6284 ― шаровая опора важеля (діаметр болтів кріплення 10mm)

Застосовується для: Renault Trafic, Opel Vivaro, Nissan Primastar (РеноТрафік, Опель Віваро, Ніссан Примастар) з 2001—2006.  

401606676R / 4419075 / 5450200QAB — Рено / Опель / Ніссан, оригінальні номери

Виробник:

Бельгийская фирма Sidem проделала в свом развитии путь от небольшой фабрики до ведущего производителя. В течение нескольких лет Sidem задал тон на рынке рулевых наконечников и шаровых опор. 90% товарооборота приходится на экспорт  продукции. Клиенты находятся во всех странах ЕС, а также на остальных континентах ― от Южной Африки до Новой Зеландии. Sidem производит шаровые опоры, рулевые продольные тяги, соединительные тяги, крутящие тяги, комплекты шкворней, поперечные штанги, ремонтные комплекты, втулки и болты, шарниры, рычаги подвески, поперечные штанги, наконечники тяг, внутренние наконечники рулевых тяг и стабилизаторы. Sidem предлогает полный ассортимент для европейских, японских и корейских автомобилей. Имеет обширную программу для Volvo, DAF и Scania, а также ходовые детали для Iveco, Man, Mercedes и RVI.

Страна: Бельгия. 

Аналоги

TRW  (Германия) JBJ719
MOOG (Германия) RE-BJ-2302
Sasic  (Франция) SAS4005278
Kapimsan (Турция) 20-05902

 

График работы интернет-магазина "VTP-BUS"

День Время работы
Понедельник 09:00 — 17:00
Вторник 09:00 — 17:00
Среда 09:00 — 17:00
Четверг 09:00 — 17:00
Пятница 09:00 — 17:00
Суббота 09:00 — 15:00
Воскресенье 09:00 — 15:00

Поставка автомобильных запчастей на Renault Trafic (Рено Трафик), Opel Vivaro(Опель Виваро)Nissan Primastar (Ниссан Примастар) осуществляется  во все города Украины.

           

Фильтра

Фильтры

 

Моторне масло

Масло моторне

 

Двигун

Деталі двигуна

 

Паливна система

Система живлення двигуна

 

 

Охолодження

Система охолодження двигуна

 

Гальмівна система

Запчасти гальмівної системи

Шасі

 

Деталі ходової

Амортизація

Амортизатори, стійки

Рульова система

Рульове управління

 

Привід

Деталі привода

 

 

Трансмісія

 

Електрична система

Електрообладнання

 

Освітлення

Світлові прилади

 

Очищення скла

Система очищення вікон

Кондиціонер і опалення

 

Картинки по запиту тюнінг авто своїми руками

Тюнінг

Кузов

Кузовні запчастини

Вихлопна система

Система випуску відпрацьованих газів

Характеристики

Основні
Виробник  Sidem
Країна виробникБельгія
МаркаRenault
Код запчастиниSID6284
СтанНове
Користувальницькі характеристики
МодельTrafic / Opel Vivaro / Nissan Primastar
Діаметр болтів кріплення10mm
Комплектаціякульова опора з болтами

Інформація для замовлення

  • Ціна: 354 грн.