Продавець VTP-BUS розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
131 відгук
VTP-BUS
+380680359614
+380936092505
+380509204853

ШРУС зовнішній на Renault Trafic / Opel Vivaro / Nissan Primastar 1,9 dCi з 2001... Expert Line (Польща) EXPF933

  • В наявності
  • Код: EXP F933

750 грн.

+380680359614
  • +380936092505
  • +380509204853
  • +380680359614
    viber
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 08:00 — 17:00
    Вівторок 08:00 — 17:00
    Середа 08:00 — 17:00
    Четвер 08:00 — 17:00
    Пʼятниця 08:00 — 17:00
    Субота 08:00 — 14:30
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Хмельницький

  • +380680359614
    +380936092505
    +380509204853
    +380680359614viber
    Юрий
    УкраїнаХмельницька областьХмельницькийЛьвовское шоссе 1
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ШРУС зовнішній на Renault Trafic / Opel Vivaro / Nissan Primastar 1,9 dCi з 2001... Expert Line (Польща) EXPF933
ШРУС зовнішній на Renault Trafic / Opel Vivaro / Nissan Primastar 1,9 dCi з 2001... Expert Line (Польща) EXPF933В наявності
750 грн.
+380680359614
  • +380936092505
  • +380509204853
  • +380680359614
    viber
Купити

Опис

EXP F933  ШРУС зовнішній (біля колеса)

Застосовується для: Renault Trafic, Opel Vivaro, Nissan Primastar (РеноТрафік, Опель Віваро, Ніссан Примастар) 1,9 dCi з 2001...

8200485589 / 4413397  оригінальний номер за каталогом

Виробник:

Картинки по запиту expert line автозапчастини

 

 

 

Країна: Польща.

Аналоги

LPR (Італія) LPRKNS683

 

График работы интернет-магазина "VTP-BUS"

День Время работы
Понедельник 09:00 — 17:00
Вторник 09:00 — 17:00
Среда 09:00 — 17:00
Четверг 09:00 — 17:00
Пятница 09:00 — 17:00
Суббота 09:00 — 15:00
Воскресенье 09:00 — 15:00

Поставка автомобильных запчастей на Renault Trafic (Рено Трафик), Opel Vivaro(Опель Виваро)Nissan Primastar (Ниссан Примастар) осуществляется  во все города Украины.

           

Фильтра

Фильтры

 

Моторне масло

Масло моторне

 

Двигун

Деталі двигуна

 

Паливна система

Система живлення двигуна

 

 

Охолодження

Система охолодження двигуна

 

Гальмівна система

Запчасти гальмівної системи

Шасі

 

Деталі ходової

Амортизація

Амортизатори, стійки

Рульова система

Рульове управління

 

Привід

Деталі привода

 

 

Трансмісія

 

Електрична система

Електрообладнання

 

Освітлення

Світлові прилади

 

Очищення скла

Система очищення вікон

Кондиціонер і опалення

 

Картинки по запиту тюнінг авто своїми руками

Тюнінг

Кузов

Кузовні запчастини

Вихлопна система

Система випуску відпрацьованих газів

Характеристики

Основні атрибути
СтанНове
МаркаRenault
Об'єм двигуна  1.9 куб. см
Виробник  Expert Line
МодельTrafic
Країна виробникПольща
Користувацькі характеристики
СтанНове

Інформація для замовлення

  • Ціна: 750 грн.