Продавець VTP-BUS розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
131 відгук
VTP-BUS
+380680359614
+380936092505
+380509204853

Реле свечей накала (8 конт.) на Opel Vivaro 2.0dCi / 2.5dCi (146л.с.) c 2006… HUCO (Германия), HUCO132123

  • В наявності
  • Код: HUCO132123

1 944 грн.

+380680359614
  • +380936092505
  • +380509204853
  • +380680359614
    viber
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 08:00 — 17:00
    Вівторок 08:00 — 17:00
    Середа 08:00 — 17:00
    Четвер 08:00 — 17:00
    Пʼятниця 08:00 — 17:00
    Субота 08:00 — 14:30
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Хмельницький

  • +380680359614
    +380936092505
    +380509204853
    +380680359614viber
    Юрий
    УкраїнаХмельницька областьХмельницькийЛьвовское шоссе 1
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Реле свечей накала (8 конт.) на Opel Vivaro 2.0dCi / 2.5dCi (146л.с.) c 2006… HUCO (Германия), HUCO132123
Реле свечей накала (8 конт.) на Opel Vivaro 2.0dCi / 2.5dCi (146л.с.) c 2006… HUCO (Германия), HUCO132123В наявності
1 944 грн.
+380680359614
  • +380936092505
  • +380509204853
  • +380680359614
    viber
Купити

Опис

HUCO132123 - реле свечей накала (8 конт.)

Применяется: Renault Trafic, Opel Vivaro, Nissan Primastar (РеноТрафик, Опель Виваро, Ниссан Примастар) 2.0dCi / 2.5dCi (146л.с.) c 2006…

82 00 859 243 / 44 19 200 ― оригинальный каталожный номер

Производитель:

Страна: Германия

 

График работы интернет-магазина "VTP-BUS"

День Время работы
Понедельник 09:00 — 17:00
Вторник 09:00 — 17:00
Среда 09:00 — 17:00
Четверг 09:00 — 17:00
Пятница 09:00 — 17:00
Суббота 09:00 — 15:00
Воскресенье 09:00 — 15:00

Поставка автомобильных запчастей на Renault Trafic (Рено Трафик), Opel Vivaro(Опель Виваро)Nissan Primastar (Ниссан Примастар) осуществляется  во все города Украины.

           

Фильтра

Фильтры

Моторное масло

Масло моторное

Двигатель

Детали двигателя

Топливная система

Система питания двигателя

Охлаждение

Система охлаждения двигателя

Тормозная система

Запчасти тормозной системы

Шасси

Детали ходовой

Амортизация

Амортизаторы, стойки

Рулевая система

Рулевое управление

Привод

Деталі привода

Трансмісія

Електрична система

Електрообладнання

Освітлення

Світлові прилади

Очищення скла

Система очищення вікон

Кондиціонер і опалення

Картинки по запиту тюнінг авто своїми руками

Тюнінг

Кузов

Кузовні запчастини

Вихлопна система

Система випуску відпрацьованих газів

Характеристики

Основні
Виробник  HUCO
МодельTrafic
ПризначенняРеле свічок накалу
МаркаRenault
Країна виробникНімеччина

Інформація для замовлення

  • Ціна: 1 944 грн.